Stockhub:Showcase: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
|- | |- | ||
|23 | |23 | ||
| | |TMF - Direxion Daily 20+ Year US Treasury Bull 3X Shares ETF | ||
|15:29 | |15:29 | ||
|- | |- | ||
|24 | |24 | ||
| | |Shopify | ||
|15:38 | |15:38 | ||
|- | |- | ||
|25 | |25 | ||
| | |Starling Bank | ||
|15:47 | |15:47 | ||
|- | |- | ||
|26 | |26 | ||
| | |Vestas Wind Systems | ||
|15:56 | |15:56 | ||
|- | |- | ||
|27 | |27 | ||
| | |Ubisoft Entertainment SA | ||
|16:05 | |16:05 | ||
|- | |- | ||
|28 | |28 | ||
|IBM | |||
|16:14 | |||
|- | |||
|29 | |||
|Copart Inc | |Copart Inc | ||
|16: | |16:23 | ||
|} | |} |
Revision as of 11:07, 27 July 2023
# | Team | Pitch time (BST) |
---|---|---|
1 | Goldman Sachs | 10:35 |
2 | Mattel | 10:44 |
3 | Rivian | 10:53 |
4 | Daiichi Sankyo | 11:02 |
5 | D-Wave | 11:11 |
6 | EasyJet | 11:20 |
7 | BlackRock | 11:29 |
8 | JPMorgan Chase & Co (JPM) | 11:38 |
9 | Vertex Pharmaceuticals | 11:47 |
10 | Microsoft Corporation | 11:56 |
11 | Nuance | 12:05 |
12 | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | 12:14 |
13 | Oracle Corporation | 12:23 |
14 | Royal Bank of Canada | 12:32 |
15 | Safran | 12:41 |
16 | Babylon Health | 12:50 |
17 | Bitcoin | 14:35 |
18 | Oncolytics Biotech Inc. | 14:44 |
19 | Ethereum | 14:53 |
20 | Revolut | 15:02 |
21 | Brookfield Renewable Partners | 15:11 |
22 | BYD Company | 15:20 |
23 | TMF - Direxion Daily 20+ Year US Treasury Bull 3X Shares ETF | 15:29 |
24 | Shopify | 15:38 |
25 | Starling Bank | 15:47 |
26 | Vestas Wind Systems | 15:56 |
27 | Ubisoft Entertainment SA | 16:05 |
28 | IBM | 16:14 |
29 | Copart Inc | 16:23 |